Ужгородські пластуни вирушили у літо

Опубліковано:

Про це йдеться на сторінці Пласт-Ужгород у мережі “Фейсбук”:

“Юнацький курінь імені Федора Корятовича відправився у непрохідні ліси долини річки Уж, щоб запалити у собі пластову іскру на ціле таборове літо! Перші ночі під зоряним небом зі спутниками Ілона Маска дали початок таборовому сезону, а отже тепер можемо впевнено таборувати!

Два дні стали для юнацтва запальними з одного боку, але разом з тим важкими та дискомфортними, адже прийшлося вилізти зі свого теплого ліжечка, щоб відчути справжній чар пластування. Ця мандрівка показала, що нам бракує багато практики, тому будемо активно працювати над тим, щоб стати самозарадними та, щоб ми могли собі дати раду з елементарними речами. Не обійшлося тут і без пригод – як же без них? Внаслідок цілоденного провітрювання одного з наметів всередину заповзла гадюка, яка полюбляє тепло юнацьких спальників. На щастя, її вдалося ліквідувати, відправивши туди, звідки вона прилізла.

Ще одним епічним моментом був нічний алярм та іменування прихильником одного з наших друзів-пластунів – Максима Лободи. Нічні іменування у лісі завжди мають свій шарм, тому наш курінь їх точно не проміняє на іменування у гаморі міста. Є над чим працювати, але ми щасливі, що змогли гарно потаборувати.
Дякуємо нашим виховникам за працю, батькам за довіру, юнацтву за нерви, нашому капелану о. Дмитру за духовний супровід! СКОБ! Вперед до літа!”, – Йдеться у повідомленні.

Про Захід