Економіка Закарпатські новини

Ужгородські ФОП можуть оформити допомогу на дітей

Рішенням уряду запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які належать до першої і другої груп платників єдиного податку та сплачували єдиний соціальний внесок, на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам- підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до 1 та 2 групи платників єдиного податку та сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

Допомога надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей до 6-ти років – 1779 гривень; дітей від 6-ти до 10-ти років – 2218 гривень).

Департамент праці та соціальної політики Ужгородської міської ради у зв’язку з цим інформує, що запрацював онлайн-сервіс для електронного звернення щодо допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, звернутися за призначенням можна через е-послугу на сайті Міністерства соціальної політики України.

Документи також можна подавати у паперовій формі у департаменті праці та соціального захисту населення (Ужгород, пл. Шандора Петефі, 24,26, через скриньку для звернень).

У паперовій формі заявник подає такі документи:

  • копії паспорта (з підтвердженням місця реєстрації батьків) та ідентифікаційного коду;
  • копії свідоцтв про народження усіх дітей віком до 10 років;
  • довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного соціального внеску (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  • копію документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);
  • копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті ( у разі її утворення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки/усиновлення дитини (у разі здійснення опіки над дитиною або усиновлення);
  • заяву про перерахування коштів із зазначенням рахунка в установі банку.

Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «Муніципальна няня».

Департамент праці та соціального захисту Ужгородської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 3