Ужгородська школа мистецтв урочисто вітала своїх випускників (Фото)

Опубліковано:

70 талановитих учнів відділу духових й ударних інструментів, народних інструментів, сольного співу, театрального мистецтва, фортепіанного та струнно-смичкового відділів, хореографічного відділення і відділення образотворчого мистецтва отримали Свідоцтва про закінчення початкової мистецької освіти, аж 50 із них – із відзнакою. Тішить, що 20 випускників продовжать навчання у закладах професійної мистецької освіти.

Урочистості з цієї нагоди відбулися у Закарпатському академічному обласному музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв. Минулий навчальний рік був щедрим і на перемоги, тому 63 учнів отримали також грамоти за концертну та виставкову діяльність, більшість із них були переможцями конкурсів різного рівня.

Учнів, випускників та батьків із успішним завершенням навчання привітали директорка школи мистецтв Наталія Громова і начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради Алла Чернобук.

Традиційно, уже 23-ій раз на сцені облмуздрамтеатру, провели й звітний концерт учнів хореографічного відділу Ужгородської школи мистецтв. Танцювальні номери юні хореографи виконали під супровід народних, класичних та сучасних композицій.

Ужгородська міська рада

Про Захід