Ужгородська міська рада співпрацюватиме з Міжнародною благодійною організацією «СОС Дитячі Містечка»

Опубліковано:

Меморандум про співпрацю підписав сьогодні міський голова Богдан Андріїв під час зустрічі із представницею організації Наталією Криворучко. Пані Наталія – із Бердянська, який тимчасово окупований, зараз вона проживає в Ужгороді.

«СОС Дитячі Містечка» – це благодійна недержавна організація, яка розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування, та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. Вона є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf) та працює відповідно до конвенції ООН про права дитини.

Відповідно до Меморандуму, Ужгородська міська рада та Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» співпрацюватимуть задля залучення грантових коштів, благодійних внесків, інвестицій у реалізацію проєктів, спрямованих на підтримку прав, свобод, законних інтересів громадян, які постраждали у зв’язку із збройною агресією росії.

Про Захід