Закарпатські новини Здоров'я

Ужгородська міська лікарня отримає високотехнологічне діагностичне обладнання

На Закарпатті продовжують модернізувати заклади охорони здоров’я.  Про це інформує пресцентр ОДА.

«Для вісьмох опорних лікарень, які реконструювали у межах президентської програми «Велике будівництво», закупили якісне медичне обладнання», – сказав перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

За державні кошти в Ужгородську центральну міську клінічну лікарню придбали високотехнологічне діагностичне обладнання – КТ, рентген та УЗД-апарат.

За словами Мирослава Білецького, загальна вартість медичного обладнання, яке незабаром встановлять у міській клінічній лікарні Ужгорода, – майже 26 млн грн. 

Так, у заклад охорони здоров’я вже доставили сучасний комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime (Японія). Всього за один оберт він дозволить отримати до 160 якісних знімків будь-яких органів і систем. Надвисока точність та потужність апарату допоможе скоротити час проходження процедури і забезпечить низьку дозу опромінення.

В Ужгородській центральній міській клінічній лікарні очікують на встановлення цифрового стаціонарного рентгену Реrfоrm-Х угорського виробництва. Систему використовуватимуть і в екстреній медицині, і в загальній рентгенологічній діагностиці.

Лікарня також отримала потужний УЗД-апарат, який може збільшувати зону дослідження у 8 разів та сканувати необхідну ділянку тіла на глибині 30 см. Його неабиякою перевагою є можливість працювати автономно протягом двох годин.​

«Таке обладнання дозволить проводити діагностику якісно та швидко. Важливо, щоб умови в медичних закладах були максимально комфортними і для лікарів, і для пацієнтів», – зауважив Мирослав Білецький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 44 = 45