Ужгородец за $1700 обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК

Опубліковано:

Викрито чергову схему незаконного заробітку на питаннях мобілізації – чоловік обіцяв «вирішити» зняття з розшуку за винагороду.

Ужгородською окружною прокуратурою повідомлено про підозру 37-річному мешканцю Ужгорода, який за 1700 доларів США пообіцяв «вирішити питання» зі зняттям чоловіка з розшуку у системі «Оберіг».

За даними слідства, підозрюваний запевнив «клієнта», що має вплив на посадовців Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, і може організувати зняття його з розшуку та оформлення фіктивної повістки без особистої явки до установи. За це він вимагав 1700 доларів США. Правоохоронцями задокументовано фак. Передачі йому коштів від «клієнта»  в одному з житлових комплексів міста.

Ужгородцю інкриміновано одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вплив на посадових осіб, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави в розмірі 181 тис. грн.

Досудове розслідування здійснює Ужгородське райуправління поліції за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури. Оперативний супровід –  УСБУ в Закарпатській області. 

Пресслужба Закарпатської обласної  прокуратури

Про Захід