Ужгородець втретє постав перед судом

Опубліковано:

Мешканець Ужгорода вже втретє побував на лаві підсудних.

Вперше молодику винесли вирок у травні 2014 року – Ужгородський міськрайонний суд визнав його винним за ч.2  ст.185 КК України (крадіжка) і призначив покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 роки. На підставі ст.75 КК ужгородця звільнили від відбування покарання з випробовуванням із встановленням йому трирічного іспитового строку. 

Вже через кілька місяців чоловік був засуджений Хмельницьким районним судом за ч.2 ст.186 КК (грабіж) і отримав реальний термін покарання – 3 роки за ґратами.

Третій вирок ужгородцю, обвинуваченому знову за ч.2  ст.185 КК України, виніс Берегівський районний суд у травні 2020 року. За крадіжку, яку чоловік вчинив у приміщенні супермаркету «SPAR» (вкрав з кишені неповнолітньої гаманець з грошима, паспорт та студентський квиток), його було засуджено до покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки. Не погоджуючись із даним рішенням засуджений подав апеляцію. Днями Закарпатський апеляційний суд завершив розгляд скарги. Колегія суддів не змогла визнати обґрунтованими доводи обвинуваченого щодо його непричетності до викрадення майна потерпілої, оскільки такі були спростовані показаннями свідків та іншими матеріалами кримінального провадження, яким суд дав належну оцінку. Тож вирок місцевого суду – позбавлення волі на 3 роки – залишено в силі.

Пресслужба Закарпатського апеляційного суду

Про Захід