Ужгород відвідав уповноважений Президента Франції

Опубліковано:

Міський голова Богдан Андріїв зустрівся нині у межах робочого візиту зі спеціальним уповноваженим Президента Французької Республіки з питань економічної допомоги та відновлення України П’єром Ельброном.

Найважливіше у цьому візиті – обговорення міжнародної й міжрегіональної співпраці та фінансової підтримки, зокрема, і для нашого міста.

Пан Ельброн розповів, що від сьогодні очікує: отримати інформацію про ситуацію в регіоні та місті, зʼясувати його потреби в сферах фінансів, охорони здоровʼя, інфраструктури, туризму й рекреації.

Міський голова виокремив важливі аспекти з життя Ужгорода, а саме розповів, наскільки зросла чисельність населення міста у звʼязку з прибуттям за час війни вимушено переселених осіб, а також значної кількості релокованих підприємств. Зазначив він і на проблемі нестачі житла для ВПО, бракові місць у дитячих садочках і школах, але це міська влада намагається поступово вирішувати.

Важливий підсумок зустрічі, у якій взяли участь також керівник служби спеціального уповноваженого Огюстен-Максенс Ронсен, заступник керівника економічного відділу Посольства Франції в Україні Янік Хароніс, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич та її заступниця Вікторія Білас, те, що французькі гості повідомили – сприятимуть в отриманні містами України кредитів на вигідних умовах для вирішення проблем життєдіяльності муніципалітетів.

Завершили візит мініекскурсією для закордонних гостей центральною частиною міста. Французькі дипломати були приємно вражені прогулянкою під нашими сакурами.

Ужгородська міськрада

Про Захід