Ужгород: у ЦНАПі можна оформити паспорт громадянина України та закордонний паспорт

Опубліковано:

У тестовому режимі здійснення функцій із прийняття документів, оформлення заяв – анкет, оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон розпочали із липня 2022 року, надали 288 послуг із оформлення вищезазначених документів. Зараз адмінпослуга вже доступна у звичному режимі.

Розмір адміністративного збору за надання послуг:
Оформлення закордонного паспорта у строк не пізніше, ніж через 20 робочих днів – 856 грн.
Оформлення закордонного паспорта у строк не пізніше, ніж через 7 робочих днів – 1496 грн.
Оформлення та обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки (крім оформлення паспорта громадянина України вперше) з дня оформлення заяви-анкети у строк не пізніше, ніж через 20 робочих днів – 450 грн.
Оформлення та обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки (крім оформлення паспорта громадянина України вперше) з дня оформлення заяви-анкети у строк не пізніше, ніж через 10 робочих днів – 820 грн.

Станом на 1 грудня 2022 року через ЦНАП Ужгородської міської ради органами місцевої та виконавчої влади надають 282 види адміністративних послуг, із яких:
29 – обласної держадміністрації;
128 – міської ради;
125 – територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

За 11 місяців цього року адміністратори ужгородського ЦНАПу надали 45 208 адміністративних послуг, зокрема 12 136 – із надання статусу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та 14 313 – із надання допомоги ВПО. У середньому за місяць адміністратори надають 5 000 адмінпослуг.
Однією з найбільш затребуваних серед громадян сьогодні є послуга з формування витягу з реєстру територіальної громади щодо місця їх реєстрації – допомогу з оформлення адміністратори ЦНАПу надають миттєво.

У ЦНАПі працює електронна черга, інформаційний термінал, СМС-інформування заявників щодо результатів розгляду поданих ними справ та касове обслуговування заявників через POS-термінали.
Здійснюється надання онлайн-послуг – їх зараз 48.

Для надання електронних послуг використовується портал http://cnap.rada-uzhgorod.gov.ua/.

Нагадують про графік прийому громадян працівниками Центру надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради:
понеділок-четвер – із 8:30 до 16:30,
п’ятниця – із 8:30 до 13:00.

Пресслужба Ужгородської міськради

Про Захід