Закарпатські новини Спорт

Uzhhorod Sakura Half Marathon-2021: подробиці

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція організаторів Uzhhorod Sakura Half Marathon, який пройде в Ужгороді 18 квітня. Організатори — Uzhhorod Running Club, Bodyzone Run Club, G-Family.

 Раніше півмарафон проходився восени у 2018 та 2019 роках. Минулого року подію відклали. Цього року, як розповіла Уляна Кононенко, на численні прохання учасників та жителів міста, організатори прийняли рішення провести півмарафон у період цвітіння сакур. «Забіг буде відбуватися в центрі Ужгорода, старт — біля Совиного гнізда. Далі маршрут пролягатиме вулицями міста, через транспортний міст, по набережних, – каже Уляна Кононенко-  учасники долатимуть півмарафон, 10 км та естафету 4х5 км».

Реєстрація триватиме до 1 квітня, наразі зареєструвалися близько 200 учасників. У минулі роки охочих було до 500 осіб, але пандемія внесла свої корективи.

  Юліанна Гудзь зауважила, що всі особливості карантинного періоду враховано і організатори сподіваються, що 18 квітня ситуація дозволить провести захід, у разі чого півмарафон перенесуть онлайн. 

«Ми ведемо повноцінну підготовку як до офлайн  забігу, якщо все таке Ужгород буде в «червоній» зоні переведемо в онлайн фоматі віртуально. – каже Юліанна Гудзь, – залишається тиждень до завершення реєстрації, запрошуємо не тільки ужгородців (чимало учасників зареєструвалося з Києва. Львівської та Волинської областей). Це буде незабутній забіг».

 На час забігу деякі вулиці у місті планують перекрити. Микола Фомішкін закликав водіїв не нервуватися, поважати спортсменів і бути готовим об’їхати тимчасові перепони.

«Бігтимуть учасники на дистанції 21 км та 10 км. Будуть призові місця та грошові призи завдяки спонсорам», – додав Микола Фомішкін.

Він також розповів, як відбуваються забіги у форматі онлайн. Існують різноманітні програми, які фіксують момент старту і фінішу кожного бігуна, який вирішив приєднатися і біжить на своїй території, є запис треку. Дані надсилаються організаторам.

 Цього разу організатори не робитимуть дитячі забіги, під питанням також благодійний забіг через карантинні обмеження, інформує Ужгородський пресклуб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

56 − = 47