Ужгород: призначенням пільг та субсидій тепер займатимуться у Пенсійному фонді

Опубліковано:

Із  1 грудня 2022 року функції із призначення субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги передано до органів Пенсійного фонду України – відповідно до Постанови КМУ №1041 від 16 вересня. Отож від цієї дати заяви про призначення та надання житлової субсидії/пільг приймають органи Пенсійного фонду України – у тому числі у разі надсилання їх поштою або в електронній формі (через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України, засобами Порталу Дія).

Заяви з необхідними документами та/або відомостями також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу міської ради відповідної територіальної громади з подальшою передачею їх органам Пенсійного фонду України.

Тобто мешканці Ужгородської територіальної громади і надалі можуть звертатися до департаменту соціальної політики  Ужгородської міської ради з необхідними документами для призначення цих видів допомог.

ВАЖЛИВО: для пільговиків та субсидіантів, які вже отримують допомогу на житлово-комунальні послуги, повторно звертатися не потрібно. Їм буде продовжено нарахування та виплати Пенсійним фондом України

Ужгородська міська рада

Про Захід