Політика Соціум

Ужгород посів 18 місце у рейтингу Індексу публічності від ОПОРИ

Сьогодні, 1-го жовтня, в Ужгороді, Громадянська мережа ОПОРА представила результати шостого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. В рамках ініціативи проводять загальноукраїнську кампанію моніторингу відкритості і підзвітності 24 обласних центрів країни.

Відтак, як повідомив Ярослав Гулан, координатор вимірювання Індексу публічності в Ужгороді, до трійки лідерів Індексу увійшли три міста – Івано-Франківськ, Луцьк та Львів. На нижніх щаблях – Одеса, Черкаси та Полтава.

Водночас Ужгородська міська рада отримала 18 місце та загальну оцінку публічності 62,1%. Тож. у порівняні з 2017 роком, обласний центр піднявся вверх на один пункт завдяки приросту Індексу в 6%.

Завдяки такому, начебто невеликому, приросту місто вийшло з категорії «низький рівень публічності» і перейшло до категорії із «задовільним рівнем публічності».

Ярослав Гулан відзначив, що під час моніторингу бралися до уваги: контент офіційного веб-сайту міської ради, практики прямих зустрічей із виборцями, відкритого звітування про роботу, наявність або відсутність в містах конкурсів щодо продажу землі та нерухомості, проведення чи непроведення аудиту фінзвітності комунальних підприємств, робота ЦНАПу тощо.

«Про Захід»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 34 = 43