Ужгород: немовлятам, які народилися напередодні Дня Незалежності, подарували вишиванки (Фото)

Опубліковано:

Про це повідомляє Адміністрація КНП «Ужгородського міського пологового будинку» Ужгородської міської ради

В п’ятницю, напередодні головних Державних свят — Дня Прапора України та Дня Незалежності України майстрині студії закарпатської традиційної вишивки привезли та передали директору Ужгородського міського пологового будинку вишиванки для немовлят, народжених у День Незалежності.

В цей день у пологовому будинку з’явилося на світ п’ятеро новонароджених – три хлопчина та дві дівчинки. На жаль, заходи жорсткого карантину у закладі не дозволили на вручення подарунків запросити представників ЗМІ.

Але всі без винятку наші породіллі отримали подарунок з рук Директора пологового будинку Олега Онопка та старшої акушерки післяпологового відділення Марини Пешти.

Подарунки отримали: Христина із смт В.Березний, Юля із смт. Королево Виноградівського району, Аніко із с. Ракошино Мукачівського району, у яких народилися хлопчики, а також Єва, мешканка м. Ужгорода і Ангеліна із с. Костринська Розтока Великоберезнянського району, які стали мамами дівчаток.

Олег Онопко, вручаючи подарунки, розповів жінкам про авторів вишиванок. Він зауважив, що така акція у закладі проводиться вперше, і висловив сподівання, що такий захід стане традицією. Також побажав немовлятам бути здоровими і щасливими, а мамам – виростити достойних своєї Батьківщини громадян і справжніх патріотів України. Щирі усмішки та слова вдячності від мам адміністрація закладу передає нашим талановитим майстриням із студії «Косиця».

Про Захід