Упродовж трьох днів на Львівщині 11 дітей отруїлося чадним газом

Опубліковано:

Протягом останніх трьох діб – 22, 23 та 24 січня, на Львівщині чадним газом отруїлись однадцятеро дітей віком від двох місяців до 13 років.

22 січня в одному з сіл Стрийського району внаслідок отруєння чадним газом загинула 3-річна дівчинка. Разом з дитиною  померла її матір – помешкання опалювалось піччю.

23 січня у Львові з симптомами отруєння чадним газом були госпіталізовані діти віком 4, 8, 10, двоє 12-річних та 13 років, мешканці Львівського району. У той самий день з подібним діагнозом був госпіталізований двомісячний хлопчик, мешканець Самбірщини.

24 січня  внаслідок отруєння чадним газом були госпіталізовані 5-річна дівчинка, мешканка Львова та двоє дітей з Львівського району віком 6 та 7 років.

На сьогодні стан госпіталізованих лікарі оцінюють як середній та задовільний. Деякі діти після надання їм медичної допомоги були відпущені додому, інші – поміщені у барокамери.

В усіх випадках на місцях подій працювали слідчо-оперативні групи територіальних підрозділів поліції. Правоохоронці проводять перевірки та встановлюють обставини подій, за окремими фактами відкриті кримінальні провадження, інформує поліція Львівської області. 

Про Захід