Уперше в історії Львівщина приймає чемпіонат з вітрильного спорту (Фото)

Опубліковано:

Як розповів голова ова Максим Козицький, традиційно цей вид спорту розвивався у південних та центральних областях нашої держави. Повномасштабна війна та загрози, які вона несе, не змусили нас зупинитись. Навпаки – дали поштовх організувати на високому рівні змагання на Львівщині та змотивували розвивати цей напрям в нашій області.

Участь у чемпіонаті України з вітрильного спорту візьмуть близько 70 найкращих спортсменів зі всієї України. Змагання триватимуть упродовж десяти днів.

«Вдячність Міністерство молоді та спорту України за те, що обрали Львівщину та довірили нам проведення такої масштабної події. Дякуємо Яворівська районна державна адміністрація, «Галицькій вітрильній федерації» за результат підготовки й організації змагань. Віримо, що вже найближчим часом відновлять свою роботу і створять нові українські вітрильні школи в Одесі, Миколаєві, Бердянську та Криму! Окрема подяка представникам бізнесу, особливо приємно було бачити меценатів з числа релокованих на Львівщину компаній», – наголосив очільник області.

Львівська ОВА

Про Захід