Українці вже зібрали 4,7 млн грн на бандерпечі для захисників України

Опубліковано:

Бандерпечі, збір коштів на які розпочав Волонтерський штаб “Українська команда”, вже у виробництві. Залишилося зібрати ще 300 тис грн. Про це повідомили на офіційному сайті Волонтерського штабу.

“Друзі, ви вже задонатили 4,7 мільйони гривень з 5 необхідних, і процес виготовлення бандерпечей вже запущено на повну силу. Виробники з різних регіонів України вже ріжуть, зварюють, фарбують металеві конструкції для бандерпечей. Роботи тривають вдень і вночі. Невдовзі перші партії бандерпечей попрямують до наших захисників на передовій”, – йдеться в повідомленні.

Волонтери зауважили, що на сьогодні для забезпечення всіх наявних запитів від українських воїнів на фронті, залишилося зібрати ще 300 тис грн, і закликали долучатися до збору коштів всіх небайдужих.

“Щоб забезпечити теплом усіх, хто до нас звернувся, залишилося зібрати ще 300 тисяч гривень. Давайте ще трохи піднапружимось! Холоди вже зовсім близько. Наші сміливі воїни мають відчувати наше тепло і турботу про них. Зігрій своїх, щоб вороги палали!”, – зазначили у Волонтерському штабі “Українська команда”.

Реквізити для охочих зробити свій внесок на бандерпечі для українських військових за посиланням.

Про Захід