Українські переселенці у Кішварді почали вивчати угорську

Опубліковано:

В угорському місті Кішварда стартував проект Європейського об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА щодо безкоштовного навчанню угорської мови як іноземної для українських та українсько-угорських переселенців.

Зокрема, організовано різні форми навчання за програмою «Вчимо угорську разом», за сприяння ТОВ «Угорська дипломатична академія» та Державного секретаріату, відповідального за програму «Stipendium Hungaricum».

Навчання відбуватиметься в різних групах, як онлайн, так і у формі відвідування, у групах різних рівнів (початківців та середніх), двічі на тиждень протягом одного року.

Підручники, необхідні для навчання, надаються студентам безкоштовно. Їх особисто отримали в Будапешті від Угорської дипломатичної академії мер міста Кішварда, член-засновник ЄОТС ТИСА Тібор Лелесі та директор ЄОТС ТИСА Андреа Сабоне Цап.

Учасники курсів розпочали тренінг у замку «Bagolyvár» в Кішварді у кількох групах. Технічне обладнання, координацію та організацію тренінгу здійснює ЄОТС ТИСА, за сприяння «Kárpátalja Ház» (Дім Закарпаття) та Культурного товариства збереження традицій «Варда».

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід