Угорські партнери вчергове організували відпочинок дітей із постраждалих від війни регіонів

Опубліковано:

Сьогодні голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай та керівники ЄОТС ТИСА зустрілися з дітьми із Харківської області, які у період 11-17 листопада, відпочивають на Закарпатті.

Вчергове такий проєкт повністю профінансовано Міністерством зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини.

Дітки матимуть можливість протягом семи днів гарно відпочити на базі готелю Гелікон у с.Яноші Берегівського району. ЄОТС ТИСА забезпечує проживанням, триразовим харчуванням. Насичена програма дозвілля: цікаві екскурсії, серед яких: відвідання Мукачівського замку, обласного краєзнавчого музею ім. Т.Легоцького, Закарпатського музею народної архітектури та побуту в Ужгороді, динопарку у Яноші, кінного центру «Селід» у Виноградові. Також юні відпочивальники матимуть змогу оздоровитися у термальних басейнах «Жайворонок».

Передбачені і спортивні змагання, ігри на свіжому повітрі, заходи спрямовані на розвиток творчих здібностей, навичок рукоділля, розвиток мистецтва та національних традицій, вечір біля багаття, танці.

Організатори переконані, що такі мандрівки розширюють життєвий простір, змінюють світогляд, сприяють емоційному відновленню що має велике значення для дітей, які пережили стрес через збройну агресію росії.

Зазначалося, що ініціатори ставили перед собою завдання – повернути дітям почуття безпеки, здатність жартувати, сміятися, грати. Та вірять, що і ця подорож стане для них джерелом позитиву, надії, віри у себе та майбутнє.

Роман Сарай найперше подякував угорським партнерам за підтримку українських дітей у надважкий для країни час. Звертаючись до діток, побажав їм міцного здоров’я, цікавого відпочинку, нових знайомств та гарних вражень від нашого краю.

Участь у зустрічі узяли: Оскар Шестак – голова Загальних Зборів комітату Саболч-Сатмар-Берег, голова ЄОТС ТИСА, Ласло Відо – консул Генконсульства Угорщини у м. Ужгород, Іштван Дєбнар – провідний консул Консульства Угорщини у м. Берегово, Андреа Сабоне-Цап – директор ЄОТС ТИСА, Юдіта Євчак – заступник директора ЄОТС ТИСА, Кароліна Данч – проектний менеджер ЄОТС ТИСА, Тібор Біров – директор готелю Гелікон.

Закарпатська облрада

Про Захід