Останні новини Події

Угорщина дозволила транзитне переміщення своєю територією громадянам України

Посольство України в Угорщині інформує про можливість транзитного переміщення територією Угорщини громадянами України:

В напрямку України:
Громадянам України дозволений транзитний проїзд усіма видами автотранспорту З БОКУ АВСТРІЇ через пункти пропуску: Nickelsdorf – Hegyeshalom, Klingenbach-Sopron, Pamhagen-Fertőd, Deutschkreuty-Kópháza, а також З БОКУ СЛОВЕНІЇ через пункт пропуску Pince – Tornyiszentmiklos.
На всіх пунктах пропуску проїзд дозволений лише після проходження медичної перевірки (у разі наявності підозри зараження коронавірусом у в’їзді буде відмовлено), за визначеним транзитним маршрутом у найкоротший термін із зобов’язанням покинути територію Угорщини (час здійснення транзиту гуманітарними коридорами по території Угорщини визначено з 21.00 год. до 05.00 год. щодня).
Зупинки у рамках використання гуманітарних коридорів мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС. Контроль за дотриманням правил транзиту здійснюється поліцією та військовими.

З України:
Транзитний проїзд Угорщиною З БОКУ УКРАЇНИ дозволений громадянам України у період з 10:00 до 22:00 (порушників вносять до бази розшуку, передбачається кримінальна відповідальність) виключно легковим автотранспортом, або пасажирським мікроавтобусом з посадковими місцями не більше 9 осіб, за таких умов:
1) у особи наявний документ про постійне місце поживання, дозвіл на перебування, посвідка на проживання, віза на тривале працевлаштування, або інший документ, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданий офіційним органом цієї країни;
2) особа відповідає всім вимогам для в’їзду, визначених Шенгенського кодексу про кордони (дійсний паспорт, віза, тощо);
3) необхідно надати згоду пройти перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію.
Не допускається перетин території Угорщини з метою виключно перевезення або організації перевезення!
У разі відсутності в громадянина документів, передбачених пунктом 1, необхідно ВІДПРАВИТИ ЗВЕРНЕННЯ (відповідь/дозвіл має бути отримана обов’язково) на електронну адресу: [email protected], до якого
– прикріпити відскановані копії закордонного паспорта/посвідчення особи, документа, який підтверджує робочу мету в’їзду в цільову країну (дозвіл на роботу, трудовий договір тощо);
– повідомити заплановану дату і місце перетину кордону, дані транспортного засобу, на якому перетинає кордон (тип, марка, державний номерний знак)
Зупинки у рамках використання гуманітарних коридорів мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС. Контроль за дотриманням правил транзиту здійснюється поліцією та військовими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 55 = 65