Учениця Чопського ЗЗСО №1 серед призерів конкурсу „Захисники України: історія та сьогодення”

Опубліковано:

Щороку у закладах загальної середньої освіти проводиться обласний конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.

Уже хорошою традицією стала участь і учнів Чопської міської територіальної громади у конкурсі. Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Вірш», «Лист», «Малюнок» та «Фоторобота».

У понеділок, 16 січня, у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Т. Легоцького відзначили кращих зі 162 юних учасників конкурсу «Захисники України: історія і сьогодення». Серед призерів Конкурсу у номінації «Лист» була і учениця 7-А класу Чопського ЗЗСО І-ІІІ №1 Олександра Янчишин, яка була нагороджена Дипломом департаменту освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації та грошовою премією у розмірі 1000 грн. Також Почесною грамотою департаменту освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації була нагороджена Любов Чолавин, учитель української мови та літератури Чопського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, за підготовку призера конкурсу. 

Кращі роботи Конкурсу вміщені у збірку «У війни не дитяче обличчя». 

Чопська міська рада

Про Захід