У зоні діяльності Закарпатської митниці найактивніше розмитнюють «євробляхи»

Опубліковано:

36 тис грн замість 80 тис грн – стільки заплатив житель Ужгорода за розмитнення свого автомобіля марки «Вольво» (1997 р.в.) після введення в дію з 15 червня п.р. законів України про тимчасове спрощення процедури митного оформлення транспортних засобів.

За словами митного брокера Юрія Бачинського, який подавав на митному посту «Ужгород-вантажний» Закарпатської митниці Держмитслужби пакет документів, розмитнення цієї іномарки тривало всього 1-2 год. Щоправда уточнивши, якщо всі товаро-супровідні документи вірні і не викликають сумніви у митників, щодо автентичності або розбіжності ціни у рахунку-фактури.

Нагадаємо, за добу в зоні діяльності Закарпатської митниці Держмитслужби оформлено 33 транспортні засоби, власниками сплачено до бюджету 1 млн 182 тис грн митних платежів. Крім цього, кожен з них сплатив по 8 500 грн добровільного внеску.

Загалом по Україні за добу 60 громадян скористалися тимчасовим спрощенням митного оформлення транспортних засобів.
Детальніше про процедуру тимчасового пільгового розмитнення розкажуть журналісти «Суспільне Закарпаття» у відзнятому відео сюжеті з коментарями посадових осіб митниці та митних брокерів.

Нагадаємо, що з більш детальною інформацією щодо деяких положень та алгоритму виконання громадянами зазначених законів можна ознайомитися за посиланням.

Закарпатська митниця Держмитслужби

Про Захід