У Закарпатському муздраметрі готуються до нового театрального сезону

Опубліковано:

На брифінгу у пресцентрі Закарпатської облдержадміністрації відбувся брифінг, на якому розповіли про нові постановки та плани колективу Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв у новому 78-му сезоні.

Покази на малій сцені розпочнуться 6 жовтня, а на великій – 8. Які саме вистави чекати – поки що тримають у таємниці.

Як розповів в.о. директора-художнього керівника облмуздрамтеатру Рудольф Дзуринець, на великій та малій сценах закладу протягом сезону 2023-2024 років планують показати 12 нових вистав. Над ними працюють чотири талановиті режисери – не тільки із Закарпаття, а й з інших регіонів України. Також і самі актори мають можливість братися за власні постановки.

«Ми вдосконалили наш репертуар, поповнили його цікавими та актуальними новинками. Цього сезону плануємо збільшити кількість показів і грати не менше 5 вистав щотижня – 2 на малій та 3 на великій сценах. Також свої постановки презентуватимуть і наші колеги з Маріуполя, які знайшли прихисток в Ужгороді», – відзначив він.✍🏻 За цей сезон планують втілити ще один проєкт – відкрити сцену-укриття та Пункт незламності на базі закладу. Зараз у приміщенні тривають підготовчі роботи.

«Наша мета – здивувати та потішити глядача, заінтригувати й зацікавити його. Наші плани амбітні, а погляди – позитивні, тож закликаємо стежити за анонсами та частіше приходити на вистави», – підкреслив Рудольф Дзуринець.

Департамент культури Закарпатської ОДА

Про Захід