Закарпатські новини Соціум

У Закарпатському апеляційному суді не відбуватиметься розгляд справ у відкритих засіданнях

Відповідно до розпорядження голови Закарпатського апеляційного суду від 26.03.2021 р. №14, рішення зборів суддів від 26.03.2021 р. №1(6) з метою попередження розповсюдження вірусного захворювання COVID-19 серед відвідувачів та працівників суду повідомляють: тимчасово з 29 березня до 02 квітня включно розгляд справ у відкритих судових засіданнях не відбуватиметься.

На період дії тимчасових обмежень, рекомендується:

  • суддям Закарпатського апеляційного суду за умови належного повідомлення учасників судового процесу та відсутності заяв про відкладення розгляду справи, проводити розгляд справ за відсутності учасників судового процесу з дотриманням вимог процесуального закону;
  • суддям Закарпатського апеляційного суду забезпечити здійснення судочинства за процедурою письмового провадження у передбачених законом випадках;
  • обмежити контактування працівників Інформаційного центру суду з відвідувачами щодо приймання вхідної кореспонденції та рекомендувати відвідувачам подавати документи через поштову скриньку, яка розміщена на першому поверсі будівлі суду.

Також нагадують, що учасники судових засідань можуть звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом, а також із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами. Особам, які бажають звернутись до суду, всі документи подавати у один з вищезазначених способів.

Також на цей період:
– припиняється проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;
– забороняється заходити до приміщення суду особам з ознаками респіраторних захворювань.
– призупиняється проведення масових заходів не пов’язаних із процесуальною діяльністю, зокрема круглих столів, нарад, зборів, семінарів, екскурсій тощо.

Пресслужба Закарпатського апеляційного суду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 43 = 50