У центрі Львова тепер діє новий сухий фонтан (Фото)

Опубліковано:

На замовлення Галицької РА підрядна організація провела демонтаж старого фонтану, і рішенням виконавчого комітету його передано на баланс «Стрийського парку», передає ЛМР.

Натомість проект облаштування нового фонтану виконаний на замовлення управління архітектури та урбаністики ЛМР, а профінансував роботи благодійний фонд «Сокар Благо».

У Львові запрацював новий фонтан на площі перед Оперним театром.
Як наголошує мер Львова Андрій Садовий, фонтан біля Оперного театру буде одним з кращих фонтанів в Україні.

«На площі ще не все завершено, але сам принцип роботи фонтана дуже приємний. Я пригадую, як львів’яни колись дуже важко сприймали фонтан на площі Митній, а сьогодні він вважається улюбленим для дітей. Тож Опера отримала чудовий подарунок до 120-ліття. Зроблено все дуже якісно. Це подарунок компанії „Сокар“, ми з бюджету не заплатили за це жодної гривні», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

До слова, на оновленій площі перед Оперою більше не здійснюватимуть прокат дитячих машинок. Відтепер він працюватиме на площі перед Львівським цирком. Таке рішення вчора прийняв виконавчий комітет міськради. «Машинки їздитимуть біля цирку. Ми визначили місце, щоб можна було здавати їх у прокат. А біля Опери має бути музика, музиканти, люди в метеликах, дами в красивих сукнях, світло, краса, вода, гармонія», — додав мер міста.

Також на відремонтованій площі встановили питний фонтанчик і міні-макет Оперного театру. Паралельно ще триває ремонт центральної пішохідної алеї на пр. Свободи. Роботи планують завершити до кінця листопада.

Львівська міська рада

Про Захід