У Тернополі проходить «Європейська школа з анестезіології»

Опубліковано:

Навчання присвячене темі дихальних шляхів та роботі респіраторної системи.

Професія лікаря вимагає навчання та вдосконалення впродовж всього життя, тому ми постійно підвищуємо кваліфікацію, вивчаємо нові методики, – зазначив президент Асоціації анестезіологів України Сергій Дубров.

Спікерами заходу стали провідні фахівці у сфері анестезіології.  Серед них – ректор Національного медичного університету імені О.Богомольця Юрій Кучин.

Сьогодні з колегами обговорюємо одну з найважливіших тем – види респіраторної підтримки та режими вентиляції легень. Ці питання були актуальними під час пандемії COVID, залишаються такими і в контексті надання допомоги пораненим.  Зокрема, під час пошкоджень грудної клітки, живота та голови, – зазначив Юрій Кучин. 

За словами голови правління ГО «Асоціація анестезіологів Тернопільської області» Олега Ємяшева, в Україні діє лише чотири таких навчальних центри. Один з них знаходиться у Тернополі. Наше місто для проведення освітніх заходів обрано на конкурсній основі центральним офісом «Європейської спілки анестезіологів та інтенсивної терапії».

Тернопільська ОВА

Про Захід