Здоров'я Останні новини Регіональні Новини

У співробітника Ужгородського міськрайонного суду лабораторно підтверджено COVID-19

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області повідомляє, що у співробітника Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19.

Керівництвом суду вжито всіх необхідних заходів щодо обробки приміщень судової установи. Постійно у будівлях суду проводяться профілактичні дезінфекційні роботи з метою уникнення циркуляції вірусу.

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області працює в штатному режимі з урахуванням обмежувальних карантинних заходів, а саме:

припинено всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду (круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо);
проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;
обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань, а також осіб з ознаками респіраторних захворювань (блідість обличчя, почервоніння очей, кашель);
по можливості судовий розгляд справ здійснюватиметься без участі сторін, в порядку письмового провадження;
суддям та працівникам апарату суду при найменших ознаках захворювання рекомендовано вживати заходів щодо самоізоляції, повідомляти про свій стан здоров’я відповідну установу охорони здоров’я та керівництво суду телефоном, е-mail.

Просимо відвідувачів суду поставитися з порозумінням до цієї ситуації, пов’язаної із забезпеченням запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

38 − 30 =