У Рівному за державну зраду засудили жительку Донецька

Опубліковано:

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської обласної прокуратури, в ході спеціального судового розгляду, 52-річнугромадянку України визнано винною у державнійзраді та сприянні діяльності терористичнійорганізації (ч.1 ст. 111, ч.1 ст. 258-3 КК України).

У суді прокурором доведено, що жителькаДонецька, діючи з ідеологічних мотивів, з метою підриву територіальної цілісності та обороноздатності України, у 2017 році, разом з іншими особами створила та забезпечилафункціонування мережі інформаторів. Учасникицієї мережі здійснювали збір даних щодопереміщення підрозділів та військової технікиЗбройних сил України, інших військовихформувань та правоохоронних органів, задіяних у проведенні операції Об’єднаних сил (АТО) на території Донецької області.  

Зібрана інформація передавалась представникам спецслужб РФ та незаконним збройним формуванням так званої «ДНР» для проведення артилерійських обстрілів місцьдислокації військових та правоохоронних підрозділів України на території Донецької області. 

Згідно з вироком Рівненського міського суду жінку засуджено до 13 років позбавлення волі з конфіскацією належного їй майна.

Вирок законної сили не набрав, сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Про Захід