Новини Західної України

У Рівне привезли чудотворну ікону (Фото)

До Рівного прибула ікона Богородиці, яка зцілює від важких хвороб. список з оригіналу чудотворної ікони «Всецариці», освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого у грецькому монастирі Ватопед на святій горі Афон. Про це повідомляє видання “Ого”.

Назва ікони – Всецариця – свідчить про її особливу силу. Вона має благодать зцілювати недуги людства. Після молитов біля цього образу вже сталося багато чудес – люди позбавляються від онкологічних та інших важких хвороб. Чудесна допомога Пресвятої Богородиці проявляється і в допомозі батькам, які моляться за своїх дітей, котрі перебувають у полоні наркотичної та алкогольної залежності. Пречиста Богородиця наставляє на праведний шлях, допомагає зміцнити віру, утішає у горі.

Зараз ікона Богородиці знаходиться у Свято-Воскресенському соборі, а потім її перемістять до Свято-Покровського Собора, де вона перебуватиме аж до Різдва Христового.

Віряни активно приклоняються до образу Богородиці, протягом дня до Свято-Воскресенського собору приходять люди, біля ікони утворюються невеликі черги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 2