У природо-заповідному фонді на Закарпатті виявили збитки на величезну суму (Фото)

Опубліковано:

У результаті проведення заходів щодо запобігання правопорушень природоохоронного законодавства та за інформацією громадських екологічних інспекторів працівники Державної екологічної інспекції у Закарпатській області провели огляд лісових насаджень поблизу с. Добрянське Тячівського району, де виявили пні від незаконно зрубаних дерев, зафіксувавши їх кількість та діаметри.

Після опрацювання було встановлено, що несанкціоновану рубку скоїли на території природо-заповідного фонду, а саме заказника місцевого значення «Тересвянська долина», яка належить одній з філій ДП «Ліси України» на Тячівщині.

На місце події виявлення порушення працівники Держекоінспекції викликали слідчо-оперативну групу працівників поліції, які за даним фактом повинні внести відомості в ЄРДР та провести розслідування.

За фактом незаконної рубки нараховано збитки у розмірі понад 7 мільйонів гривень.

Матеріали направлені у правоохоронні органи для подальшого реагування.Згідно ст. 13 Конституції України нагадуємо, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу виключної (морської) економічної зони є власністю Українського народу.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області

Про Захід