У Приборжавському на Іршавщині розбирають вузьку колію (Фото)

Опубліковано:

24 та 25 січня до Іршавського відділення поліції надходили повідомлення від мешканців села Приборжавське про те, що невідомі особи проводять незаконно демонтаж залізничної колії Боржавської вузькоколійки.

За повідомленнями на місце події одразу виїжджали слідчо-оперативні групи Іршавського відділення поліції, які всі звернення викладені мешканцями села Приборжавське задокументували.

Протягом цього часу працівниками поліції із урахуванням історико-культурної цінності Боржавської вузькоколійки проводились огляди залізничної колії із залученням фахівців. Слід зауважити, що вказаний відрізок залізничної колії зі станції села Приборжавське до станції села Кушниця довжиною 15 км було продано через аукціон фізичній особі приватному підприємцю, який зараз здійснює демонтаж вказаної залізничної колії. На даний час поліцейським необхідно надати правову оцінку діям осіб, які зараз проводять демонтаж.

Також буде проводитись аналіз всіх наявних документів щодо правомірності передачі вузькоколійки для демонтажу приватній особі.

За цими фактами Іршавським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 356 КК України (Самоправство), проводиться перевірка всіх звернень та повідомлень за фактом демонтажу залізничної колії Боржавської вузькоколійки.

Поліція Закарпатської області

Про Захід