У поліції Закарпаття провели тренінг за програмою психологічної підтримки поліцейських «Рівний – Рівному»

Опубліковано:

Сьогодні, 24 червня, психологи поліції Закарпаття провели навчання серед колег-поліцейських у рамках реалізації Канадсько-Українського проекту розвитку поліції (CUPDP) за програмою психологічної підтримки поліцейських «Рівний – Рівному». Впроваджена платформа спрямована на підтримку психологічного здоров’я поліцейських, що в подальшому допоможе правоохоронцям успішно справлятися зі стресом, з якими вони стикаються під час несення служби.

Під час тренінгу, який складався з теоретичного блоку та різноманітних практичних завдань, поліцейські обмінювались досвідом, обговорювали можливий розвиток подій у різних ситуаціях та спільно шукали альтернативні шляхи виходу з них.

«Дане навчання – це підготовка поліцейських-конфідентів, тобто консультантів, які отримали навички розпізнавання тривожних ознак психологічного стану поліцейських і мають навики надання неформальної базової підтримки своїм колегам, – розповідає спікер тренінгу, старший психолог з особливих доручень сектору психологічного забезпечення поліції Закарпаття Віолетта Колісник».

Слід зауважити, що консультанти – не психологи, це колеги, які здатні підставити дружнє плече, підтримати, почути, порадити, допомогти успішно справитися з подіями та стресом, викликаним на службі.

Насамкінець, усім учасникам навчальної групи Іван Йовенко, заступник начальника поліції краю, вручив сертифікати, про успішне закінчення курсу у рамках програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «Рівний – Рівному», повідомляє поліція Закарпатської області.

Про Захід