Анонси Здоров'я Регіональні Новини

19 січня – ПОЇХАЛИ! Офіційне відкриття закарпатського Тюбінг парку – Dream Park Karpaty

У неділю, 19-го січня, на всіх гостей чекає грандіозне зимове свято з ведучими, діджеями, open air вечіркою, а ще конкурсами, аніматорами для дорослих і дітей та розігруванням сертифікатів на катання в Dream Park Karpaty! (поруч із комплексом Воєводино).

Що пропонує наш парк мрії? Новий, але уже вельми популярний вид зимового відпочинку – тюбінг: катання на спеціальній надувній камері по рівній або похилій сніговій поверхні.

Організатори запрошують всіх охочих фірмовим слоганом Поїхали! (ви ж помітили його на білбордах Ужгорода :wink:) та обіцяють, що навіть у сніжному Dream Park Karpaty цієї неділі буде гаряче!

За зиму 2019-2020 в Dream Park Karpaty встигли покататися кілька тисяч дорослих та дітей, тут також діє соціальна програма Активна зима, в рамках якої надається безкоштовне катання.

А цієї зими в Україні активно запрацювала Перша мережа тюбінг парків Dream Park. Відкрили свої траси та активно приймають гостей парки у Вінниці, Тернополі, Буковелі та Трускавці. А відтепер і власний на Закарпатті.

Більше інформації та новин – ви можете дізнатися на сторінках парку в соціальних мережах або ж за номером +38 050 21 49 266 (телефон для дзвінків + Viber).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 7 =