Економіка Регіональні Новини

У Мукачеві внесли зміни до бюджету

До бюджету міської ОТГ внесено зміни на черговій сесії міськради.

Депутати розподілено залишок коштів, що склався на початок цього року по загальному фонду бюджету в сумі 9 млн. 256,6 тис. грн, в тому числі за рахунок залишку коштів медичної субвенції – 3 млн. 862,7 тис. грн та по спеціальному фонду бюджету – в сумі 6 млн. 239,6 тис.грн, спрямувавши його на проведення капітальних ремонтів комп’ютерного обладнання та приміщень відділень Мукачівської ЦРЛ – 1,4 млн.грн; придбання меблів та медичного обладнання для Мукачівської ЦРЛ – 3,4 млн.грн.; на проведення поточних ремонтів приміщень закладів освіти та закладів культури – 2,6 млн.грн.; на реалізацію програми Розвитку громадянського суспільства – 1, млн.грн; на видатки розвитку для проведення робіт з капітальних ремонтів , реконструкції, будівництва об’єктів комунальної власності пропонується спрямувати – 6,7 млн.грн.

Здійснено перерозподіл коштів обсягів бюджетних призначень у межах загального обсягу бюджету, зокрема зменшено обсяг бюджетних призначень по видатках розвитку в сумі 6,4 млн. грн , перерозподіливши їх на видатки споживання.

Також затверджено зміни до розподілу коштів на здійснення заходів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів бюджету розвитку, та зміни до розподілу видатків на реалізацію місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів бюджету громади.

Мукачівська міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 − 25 =