У Мукачеві влаштували квест-екскурсію для дітей

Опубліковано:

Пізнавальну квест-екскурсію організувала Мукачівська міська бібліотека для дітей з нагоди відзначення Дня міста

З нагоди святкування 1128 річниці заснування Мукачева Мукачівська міська бібліотека для дітей разом з Беатою Столяренко організували цікаву та пізнавальну квест-екскурсію для учнів 3-В класу ліцею №8 (класний керівник Євгенія Мишанич).

Історико-краєзнавча мандрівка розпочалася з центральної частини міста – з бібліотеки. Адже, саме з книг ми дізнаємося багато цікавого й досі нам невідомого. Тут, в читальній залі, бібліотекарка Алла Товтин цікавилась у дітей, що вони знають про своє місто та ділилася з ними цікавими фактами, зокрема,
щодо історії нашого міста,
його географічного розташування, геральдики, а також історичних місць, пам’яток та відомих людей, імена яких пов’язані з культурним, мистецьким чи історичним минулим і сьогоденням Мукачева.

Озброївшись певною інформацією та отримавши настанови і завдання від Беати Столяренко, маленькі учасники розпочали свою квест-подорож. Чотири команди змагались у кмітливості, спостережливості та швидкості, рухаючись від однієї пам’ятки міста до іншої. По виконанні всіх поставлених завдань, учасники знов повернулись до бібліотеки. Звичайно, перемогла дружба та командна гра.

Нагородою дітям, за їх активність, став Диплом учасників квест-екскурсії «Моє місто: Мукачево» та солодке частування.

Мукачівський відділ культури і молодіжної політики

Про Захід