У Мукачеві відзначили переможців І туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021” (Фото)

Опубліковано:

Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2000 грн. нагородили лауреата, який посів ІІІ місце, у номінації “Математика” – Катерину Шепарович – вчителя математики Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Мукачівської міської ради.

Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2500 грн. нагородили лауреата, який посів ІІ місце, у номінації “Математика” – Людмилу Гапачило – вчителя математики та інформатики Мукачівського ліцею № 11 Мукачівської міської ради;

Почесною Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 3000 грн. нагородили переможця І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021” у номінації “ Математика” – Ганну Шімон – вчителя математики та інформатики Мукачівського ліцею № 11 Мукачівської міської ради.

Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2000 грн. нагородили лауреата, який посів ІІІ місце, у номінації у номінації “Українська мова та література” –Мар’яну Витрва – вчителя української мови та літератури Лавківської ЗОШ І-ІІ ступенів Мукачівської міської ради.

Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2000 грн. нагородили лауреата, який посів ІІІ місце, у номінації у номінації “Українська мова та література” Вікторіяю Копас – вчителя української мови та літератури Дерценської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівської міської ради.

Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2500 грн. нагородили лауреата, який посів ІІ місце, у номінації у номінації “Українська мова та література” –Любов Халус – вчителя української мови та літератури Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.С. Пушкіна Мукачівської міської ради.

Почесною Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 3000 грн. нагородили переможця І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021” у номінації “Українська мова та література” – Діану Федів – вчителя української мови та літератури Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 Мукачівської міської ради.

Грамотою Мукачівської міської ради та премією у розмірі 2500 грн. нагородили лауреата, який посів ІІ місце, у номінації у номінації “Трудове навчання” – Крістіана Фадяш – вчителя трудового навчання та інформатики Мукачівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 14 Мукачівської міської ради;

Почесною Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 3000 грн. нагородили переможець І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021” у номінації “Трудове навчання” –Ірину Грималюк – вчителя трудового навчання Мукачівської гімназії № 9 Мукачівської міської ради, повідомляє Мукачівська міська рада.

Про Захід