У Мукачеві відкрили 75-й театральний сезон (Відео)

Опубліковано:

Для глядачів представили прем’єру комедії Юрія Крилівця «Глядачам дивитись суворо заборонено» за п’єсою французького драматурга Жана Мансана. Шанувальники театрального мистецтва змогли зазирнути за куліси сцени, адже вистава про те, що відбувається у театрі коли глядач не бачить: стосунки акторів, підбір п’єс, робота режисера, конкуренцію та непомірні амбіції.

Ювілейний 75 театральний сезон стане особливим, на глядачів чекають нові яскраві постановки від іменитих режисерів, що працювали у театрі та хореографічна вистава від акторів.

Чимало цікавих, казкових та захоплюючих прем’єр у цьому сезоні у Мукачівському драматичному театрі підготували для діток та юнацтва.

Незабаром на глядачів театру чекає ще одна прем’єра, вистава «Банкомат», яку готують разом з грузинським режисером Роїном Сурманідзе.

З 22 по 28 листопада у Мукачеві планують провести традиційний театральний фестиваль «Зірковий листопад», колективи з всієї України покажуть глядачам прем’єрні вистави. Постановка «Банкомат» стане завершальною.

Мукачівська міськрада

Про Захід