У Мукачеві відкриють виставку “Барви мого світу”

Опубліковано:

4 листопада у картинній галереї Мукачівського історичного музею відбудеться урочисте відкриття виставки художниці з Ужгорода Наттели Овсієнко «Барви мого світу». Початок о 15.00 год.

Довідково:

Народилася Наттела Овсієнко 18 червня 1961 року у далекому Сибіру, в м. Омськ. Батько був військовим, тому родина, а вона чималенька – четверо дітей, часто переїздили. Зі слів художниці, мама навчила її любити та радіти життю, мріяти та йти за своєю мрією. Юність Наттела провела в м. Славута Хмельницької області. Вийшла заміж та народила дочку. Ще з дитинства мала хист до малювання і захоплювалася творами відомих українських художників.

Свою емоційність, як у спілкуванні так і в творчості, вона захоплено переносить на художні полотна.Наттела є членом Національної спілки художників України, закінчила Київську Національну академію мистецтв та архітектури. На рахунку художниці 19 персональних виставок, що проходили містами України та за її межами: Словаччині, Угорщині, Литві та Швеції. ЇЇ твори зберігаються у приватних колекціях. Художниця брала участь у чисельних майстер-класах та пленерах. Нателла Овсієнко малює олійними фарбами у стилі реалізм. Нещодавно опанувала техніку мастихіном. Картини її випромінюють світло та оптимізм, показують мистецьке розмаїття природних пейзажів та натюрмортів. На полотні тільки щирі емоції з глибини душі. Відчувається любов та повага до своєї справи в кожному мазку пензля.

Мукачівський відділ культури

Про Захід