У Мукачеві відбувся семінар-практикум «Формування навичок педалізації на прикладі фортепіанних творів українських композиторів»

Опубліковано:

У Мукачівський школі мистецтв ім.С.Мартона проведено обласний методичний семінар-практикум «Формування навичок педалізації на прикладі фортепіанних творів українських композиторів»

18 листопада у Мукачівський школі мистецтв ім.С.Мартона відбувся обласний методичний семінар-практикум на тему: «Формування навичок педалізації на прикладі фортепіанних творів українських композиторів», який підготували і провели викладачі фортепіанного відділу школи мистецтв.

З методичною доповіддю виступила завідувачка фортепіанним відділом Каріна Гончарова, яка грунтовно і всебічно висвітлила основні питання педалізації у творах українських композиторів.

Відкритий урок з ученицею 2 класу елементарного підрівня Печора Даніеллою (робота над педалізацією у творах Е.Бриліна та Я.Бобалік) провела викладачка вищої категорії Крістіна Матоляк. На прикладі творів українських композиторів були грамотно показані методи роботи над педаллю з початківцями.

Відкритий урок з учнем 4 класу елементарного підрівня Когут Робертом (педалізація у творі Ю.Зубая «Бабуся Ягуся») та з ученицею 3 класу середнього підрівня Плискою Катериною (педалізація у творі М.Калачевського «Романс») провела старша викладачка Тетяна Марків. Цікаво і змістовно були продемонстровані прийоми педалізації в різнохарактерних творах.

Завершився семінар майстер-класом викладача-методиста Ужгородського музичного фахового коледжу ім.Д.Задора Тетяни Теличко з ученицею 3 класу середнього підрівня Балог Дарією (клас викладача Вікторії Князєвої). Була показана робота над твором Л.Працюк «Баркарола». Майстер-клас був надзвичайно пізнавальним і корисним для викладачів- піаністів.

Мукачівський відділ культури

Про Захід