Анонси Афіша Соціум

У Мукачеві відбудеться фестиваль крафтового пива

12 пивоварів Закарпаття представлять 40 сортів пива на фесті «Варишське пиво», повідомляє пресслужба міськради.

Також спеціально до відкриття фесту протягом 100 днів вариться спеціальний вид пива – «Фестивальне». Про подробиці проведення найбільшого фестивалю крафтового пива, який  проходитиме в місті вже вчетверте, з 13 по 15 вересня в парку «Перемога» розповіли президент регіональної туристичної асоціації Федір Шандор, керівник Мукачівського турінфоцентру Беата Столяренко та пивовари Михайло Ганічка і Янош Шіпош.

Федір Шандор зауважив, що цьгоріч як вже традиційно на фестивалі буде представлено виключно пиво закарпатських крафтових пивоварень. Це виробники з Мукачева, Ужгорода, Ужгородщини, Міжгіря, Хуста, Виноградова, Берегова. Саме з «Варишського пива» і стартує новий пивний рік і в Україні і саме тут відкривають першу пивну бочку країни, – зазначає президент туристичної асоціації. Також він повідомив, що Клуб пивоварів Закарпаття планує вже наступного року змінити дату проведення фесту на другу декаду серпня, через те що наприклад лише цими днями в області пройде 16 різних фестивалів.

Керівник турінфоцентру Беата Столярнеко повідомила, що вже підготовлена розважальна програма для гостей заходу. Так, у день відкриття, в п’ятницю виступатиме Марина і компанія, протягом вихідних малі пивні олімпійські ігри проводитиметься фестиваль національних меншин «В родині єдиній». Також буде представлена продукція крафтових сироварів, переможців фестивалю «Червене вино». Водночас вона зазначає, що фестиваль проводиться вже четвертий рік на госпрозрахунковій основі – за рахунок його учасників.

Пивовари кажуть, що вже другий рік варять на фест спеціальні сорти пива і цьогоріч здивують його учасників якісним хмільним продуктом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 1