У Мукачеві відкрили новий творчий простір

Опубліковано:

Міжнародний день театру Мукачево відзначає яскравою подією – відкриттям при Мукачівському драматичному театрі нового творчого простору, який поєднує дитячий театральний центр та «малу сцену».

Гостей, які завітали на свято, зустрічали казкові персонажі з яскравими повітряними кульками.

Заступниця Мукачівського міського голови Юлія Тайпс та директор Мукачівського драматичного театру урочисто перерізали стрічку нового творчого простору, відзначивши, що завдяки старанням багатьох людей, співпраці міської влади, театру та грантодавців, вдалося реалізувати такий важливий для мукачівців проєкт.

Також для відвідувачів центру було зіграно на малій сцені інтерактивну виставу «Кулька-вередулька» у постановці Яни яДешко.

Приємно відмітити, що однією з особливостей малої сцени є контакт акторів і глядачів – дітки активно допомагали акторам, підказували, підспівували і гралися.
Кожен хто завітав сьогодні на свято отримав у подарунок повітряну кульку.

Зазначимо, що Мукачівська команда у квітні минулого року подала заявку на участь у грантовому проєкті від Міжнародної організації з міграції за фінансування уряду республіки Корея та стала однією з двох переможців у Закарпатській області.

Облаштування творчого простору у Мукачівському драматичному театрі було одним із напрямів з реалізації грантового проєкту із соціального згуртування «Мукачево БезМеж».

Надзвичайно вдячні IOM Ukraine, Будуємо Україну Разом – БУР, Мукачівська міська рада, Мукачівський драматичний театр та всім ініціативним мукачівцям, за чудову командну роботу!

Мукачівський відділ культури і молодіжної політики

Про Захід