Розпочався живописний пленер «Мукачівська весна-2024»

Опубліковано:

Сьогодні у Мукачеві офіційно стартував живописний пленер «Мукачівська весна – 2024». Урочисте відкриття пленеру відбулося у Палаці культури і мистецтв.

Другий рік поспіль творча подія, ініційована Мукачівським міським головою у 2019 році та приурочена святкуванню Дня міста Мукачева, проходить за участі молодих митців, що дає їм можливість творчого розвитку та розкриттю таланту.

Участь у пленері беруть 20 молодих художників, які протягом тижня у різних локаціях міста писатимуть архітектурні пам’ятки, пам’ятники, вулиці та сквери Мукачева, представляючи на полотнах власні відчуття та настрій.

Учасників привітали заступниця міського голови Юлія Тайпс, начальниця відділу культури і молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ірина Калій та відомі закарпатські художники Аттіла Коприва, Ігор Луценко та Тетяна Рибар. Художників ознайомили з програмою пленеру та, вже традиційно, для натхненної пленерної роботи вручили фартушки з емблемою пленеру.

Пленер триватиме у Мукачеві по 3 травня. В рамках пленеру заплановані майстер-класи, митців також відзначать премією Мукачівської міської ради у розмірі 10 тисяч гривень.

Виставку пленерних робіт відкриють у Палаці культури і мистецтв 20 травня в рамках святкування Дня міста Мукачева.

Мукачівська міська рада

Про Захід