Закарпатські новини Останні новини Спорт

У Мукачеві реконструювали спорткомплекс ДЮСШ

В квітні у Мукачеві відкриють найбільший в області спорткомплекс ДЮСШ

Реконструкція трьох об’єктів дитячо-юнацької спортивної школи: стадіону, басейнів та двоповерхової будівлі підходить до завершення, на реалізацію масштабних проєктів з бюджету міста Мукачева виділили майже 70 млн. гривень
Проведено капітальний ремонт будівлі спортивної школи, її площа 2,5 тис. м², фасад та усі приміщення всередині закладу повністю оновлено, підведені нові комунікації, для 4 спортивних залів за гроші з міського закупили спеціальне устаткування. На майже 800 тис. грн. придбано спортивного обладнання для пауерліфтингу. На першому поверсі розміщені: рецепція, душові та роздягальні, окремі приміщення та доступ до басейнів передбачено для людей з інвалідністю. Тут облаштували два басейни: термальний та великий з прісною водою.
Триває реконструкція стадіону, тут облаштовано розминочну бігову доріжку, майданчик для кросфіту, площадку для стрибків у пісок та метання спису , а також два мульти-спортивний майданчик та тенісні корти. Міні-футбольне поле зі штучним покриттям облаштовано для учнів дитячо-юнацької спортивної школи. Найбільше поле стадіону облагородять та засіють травою. Також проведуть реконструкцію трибун та благоустрій території, облаштують зелені зони для відпочинку й місця для паркування автомобілів. Аналогічних спорткомплексів немає в області, каже Михайло Желізник начальник управління будівництва та інфраструктури. Він стане чудовою тренувальною базою для спортсменів з інвалідністю, команд з водного пола. На базі спорткомплексу зможуть тренуватися спортсмени з усіх куточків України : облаштовано спортивні зали та спец-майданчики для занять різними видами спорту: легкої атлетики, пауерліфтингу, боксу, тенісу, волейболу та баскетболу. Та найголовніше , в нових комфортних займатимуть вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, а це 380 учнів які сьогодні відвідують різні спортивні секції ДЮСШ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 2 = 11