У Мукачеві письменниця Андріана Муха презентувала книгу «Сила маленької жінки»

Опубліковано:

Молода письменниця Андріана Муха презентувала у міській бібліотеці авторську збірку «Сила маленької жінки»

Успішні жінки Закарпаття та реальні життєві історії, література, поезія, письменство, війна в Україні, життя українців за кордоном та сьогоднішні реалії молоді – все це переплелось на презентації книги «Сила маленької жінки» молодої авторки Андріани Мухи.

За словами авторки, письменством почала займатись ще в шкільні роки, багато читала, займалась самоосвітою, вивченням мов. І у свої 22 роки реалізувала мрію дитинства – випустила першу авторську книгу під назвою «Сила маленької жінки».

Видання складається із 21 розділу, кожен особливий та не схожий на попередній. Книга оздоблена чудовими жіночими світлинами.

Презентація відбулась в теплій літературній атмосфері за участі студентів та педагогів Мукачівський кооперативний фаховий коледж бізнесу та представників Мукачівська молодіжна рада .

Під час презентації книжкова блогерка Юлія Чорій розповіла про знайомство з авторкою, поділилась прочитаною книгою та розповіла про роботу над електронною версією книги – «Сила маленької жінки».
Поетично-ліричним доповненням став творчий доробок студента коледжу Олександра Легара, який презентував власного вірша «Тебе весь час чекаю».

Година літературного спілкування була переповнена світлими емоціями, знайомством з літературними новинками, рецептами «власного успіху» від авторки, та сподіванням усіх на краще мирне майбутнє…

Приємно, що молода авторка не забула і за читачів бібліотеки, подарувавши для бібліотеки власні книги з автографом.

Мукачівський відділ культури і молодіжної політики

Про Захід