У Мукачеві проведуть безкоштовний треніг про малий та середній бізнеси

Опубліковано:

Інформуємо суб’єктів бізнесу громади, що 9 травня (четвер), відбудеться безкоштовний тренінг для підприємців “Можливості для розвитку бізнесу” в межах проєкту WNISEF “Розкриття потенціалу МСБ”.

Місце проведення тренінгу: м. Мукачево, готель Фердинанд, вул. Університетська 58 А, початок о 12.00 год.

Інвест офіс спільно з Western NIS Enterprise Fund розробили навчальну програму для мікро, малого та середнього бізнесу. Під час якого буде можливість отримати цінні знання про те, як і де шукати фінансові можливості для бізнесу, дізнатися про нюанси розробки стратегії розвитку, маркетингу, юридичні аспекти ведення бізнесу, правила написання грантових заявок, а також попрактикуватися у підборі програм фінансування.

Навчання проводять експерти Інвест офісу, які щодня допомагають підприємцям та підприємницям з різних куточків країни залучати кошти від державних і міжнародних фондів, експерти з інвестиційно-фінансового менеджменту, маркетингу та правознавства.

Цільова аудиторія тренінгу наступна:
малий та середній бізнес (МСБ), що розвивається, шукає залучення додаткових коштів, зокрема й грантових (безповоротне фінансування) та готові створювати нові робочі місця (в т.ч. ТОВ, ФОП, ПП, ФГ тощо);

ветерани та учасники бойових дій, а також члени їх сімей, які мають або планують відкривати власну справу;
внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, які які мають або планують відкривати власну справу;

всі, хто планують розпочинати власний бізнес, мають сформувану ідею та шукають фінансування для старту.

Захід організовує команда Інвест офісу в межах проєкту «Розкриття потенціалу МСБ», який фінансується Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти.
Для участі у безкоштовному тренінгу необхідно попередньо зареєструватись за посиланням.

Мукачівська міська рада

Про Захід