У Мукачеві презентують книгу Віктора Моренеця «Перше десятиліття: Закарпаття 1944-1954 років»

Опубліковано:

У понеділок, 8 травня, у Мукачівській центральній міській бібліотеці ім.О.Духновича відбудеться презентація історичних нарисів відомого дослідника історії Віктора Моренеця «Перше десятиліття: Закарпаття 1944-1954 років»

Учасники презентації: Ребрик Наталія, Сергій Федака, Віктор Моренець, Володимир Кришеник.

Початок – 15.00 год.

Довідково:
Віктор Іванович Моренець — український правник, письменник, дослідник історії. Автор біля 20-ти книг на історичну тематику.

В книзі “Перше десятиліття: Закарпаття 1944–1954 років” автор публікує першоджерела, за якими кожен читач може зробити власні висновки. У книзі опубліковано 199 документів багато з них – уперше. Крім текстових матеріалів, дуже багато фотографій, є велика довідка про майже забутий зїзд Народних комітатів Мараморош-Сигітської округи 4 лютого 1945 р., є цікава доповідь про битву фанатів на Ужгородському стадіоні 1 листопада 1946 р., та багато документів про боротьбу УПА на Закарпатті, сталінські репресії, про винищення довоєнного політикуму і творення нового, про потужну репресивну мережу силових структур, про тяжке становище всіх без винятку церковних конфесій та інші цікаві історичні факти того часу.

Мукачівський відділ культури

Про Захід