У Мукачеві покажуть виставу «Шахрайки»

Опубліковано:

Про це йдеться на сторінці Мукачівського відділу культури у мережі “Фейсбук”.

“30 травня, у заключний день XXI-го Міжнародного фестивалю етнічних театрів і національних спільнот України та Карпатського Єврорегіону «Етно-Діа-Сфера», будуть показані виставу Мукачівського драматичного театру.

18:00 – Комедія Наталії Уварової «Шахрайки» у постановці Євгена Тищука, прем’єра якої відбулась в травні 2021 року.

Неймовірно комічні події відбуваються під «сорокаватним сонечком» комунальної квартири. Так буває, коли настає негода не тільки на дворі, але й у житті. Негода безгрошів’я!Саме до такої негоди потрапляють дві подруги – Оля та Жулька.

На роботі – раптові проблеми, грошей – кіт наплакав, за кімнату – борг! Та й ще паспорти, забрала господиня квартири! А вона – з тарганами, правда, не на кухні а в голові!Що робити? Як виходити з ситуації? На всі питання в наш час дає відповіді інтернет: американська мільйонерка пропонує залишити свій статок лесбійській парі колишнього СРСР, яка сподобається їй найбільше!!! І, почалося…Ролі у виставі зіграє зірковий склад Мукачівського театру всіх поколінь – від народної артистки України Лідії Пирогової і до молодого поповнення акторів Театру”,– йдеться у дописі.

Про Захід