У Мукачеві добрали членів Молодіжної ради

Опубліковано:

Сьогодні у конференц залі Палацу культури і мистецтв відбулося засідання з дообрання членів до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді та обговорення звіту про діяльність Молодіжної ради за рік за участі заступниці Мукачівського міського голови Юлії Тайпс, начальниці відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ірини Калій та членів Мукачівська Молодіжна Рада.

Зазначимо, що з 15 по 30 грудня тривав прийом заявок від активних молодих людей та інститутів громадянського суспільства для участі у донаборі членів Молодіжної ради. Отримано 8 заявок, усі надані документи відповідали вимогам Положення про Молодіжну раду при Мукачівській міській раді, однак, один претендент відмовився від участі у засіданні з донабору до складу молодіжної ради.

Під час зустрічі кандидати до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді розповідали про себе, висловили власні думки і погляди на розвиток молодіжної політики у Мукачівській міській територіальній громаді, та, власне, особисту безпосередню участь у її формуванні, а також презентували власну мотивацію діяльності в Молодіжній раді.
Бльшість із претендентів вже були залучені до діяльності Молодіжної ради.

За результатами відкритого голосування до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді увійшло ще 7 учасників, а саме:
– Ангеліна Бойко,
– Даріус Вантуш,
– Сергій Гузинець,
– Євгенія Данилова,
– Євгенія Ігнатоля,
– Юлія Новаковська,
– Антон Радько.
Більшість із претендентів вже були залучені до діяльності Молодіжної ради та є активними учасниками молодіжного життя громади.

Про Захід