У межах обласного бюджету здійснили виплати сім’ям загиблих захисників України із Закарпаття

Опубліковано:

Сьогодні, 19 грудня, відбулося засідання профільної комісії облради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення і учасників АТО/ООС під головуванням Ольги Олексик, на контролі якої перебувають питання соціального захисту. Участь у її роботі взяв заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук.
На порядок денний було винесено питання – про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих мешканців Закарпатської області – учасників військових дій в період запровадження воєнного стану в Україні, відповідно до рішення обласної ради від 28 лютого 2022 року №564 «Про внесення змін і доповнень до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки».
Голова комісії Ольга Олексик наголосила, що наразі допомогу пропонується надати родинам шести загиблих земляків, що і було підтримано депутатами одноголосно.
У ході засідання Василь Дем’янчук ініціював зміни до відповідної регіональної програми, які б давали додаткові можливості із надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих воїнів. Цю пропозицію також було узгоджено членами комісії.
У засіданні комісії взяли участь заступник голови комісії Федір Яринич, секретар — Євген Мешко, члени комісії Єлизавета Біров, Петро Добромільський та в. о. начальника відділу оформлення допомог, військових пенсій та пільг Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Байда.
За результатами роботи комісії надано рекомендації Закарпатському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки вивчити додаткові можливості із надання обласною радою таких виплат.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід