У листопаді закарпатських прикордонників 10 разів намагалися підкупити

Опубліковано:

У дев’яти випадках – це намагання уникнути дотримання карантинних заходів під час в’їзду до України, спрямованих на недопущення поширення коронавірусної інфекції.

Нехтуючи здоров’ям та безпекою наших громадян, подорожуючі сподівались на сприяння в уникненні самоізоляції. Проте здобути прихильність військовослужбовців за гроші не вдалось. Від 100 гривен до 50 євро – сума, в яку правопорушники оцінили доброчесність охоронців держрубежу та безпеку громадян.

А два дні тому в пункті пропуску «Тиса» наші співвітчизники шляхом підкупу намагались уладнати питання оформлення автівки на в’їзд в Україну без фактичного перетину кордону. За зниження пильності під час виконання службових обов’язків прикордонному наряду запропонували 1000 угорських форінтів. Проте військовослужбовці таку пропозицію не прийняли та закон не порушили.

З метою з’ясування обставин та прийняття правового рішення щодо ознак злочину, передбаченого статтю 369 ККУ “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”, прикордонники повідомили про кожен факт Ужгородський відділ ГУНП у Закарпатській області.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Про Захід