У Львові військові можуть безкоштовно пройти реабілітацію

Опубліковано:

У мерії розпрацьовують механізм, за яким військові, які перебувають у Львові на реабілітації, зможуть безкоштовно отримувати послуги фахових масажистів.

«З 2024 року у Львові діє програма, в межах якої захисники і захисниці мають право відвідувати фітнес-клуби безкоштовно. Зараз же ми розпрацьовуємо ще одну ініціативу – послуги масажу для кращої реабілітації. Наразі розпрацьовуємо всі деталі із фахівцями Першого медоб’єднання Львова. Ми хочемо, щоб наші військові, які проходять реабілітацію в нашому місті, мали змогу отримувати якісний масаж від найкращих спеціалістів, і щоб ця послуга була для них безкоштовною, тобто щоб ми її компенсовували», – пояснив Антон Нікулін, начальник управління спорту та молодіжної політики Львова.

Зазначимо, що це має стати частиною програми підтримки військовослужбовців-учасників бойових дій та членів сімей загиблих захисників і захисниць України: на наступне пленарне засідання сесії виносять проект ухвали про внесення відповідних змін до цієї програми.  Відтак, якщо ухвалу буде прийнято, то вже з червня послуга буде доступною для військових.

Львівська міська рада

Про Захід